< VISSZA

Anilogue 2016 - Animált éj


rövidfilmválogatás - versenyen kívül, 300 perc, 2016
eredeti nyelven, angol felirattal

Időpontok:

Rendező: részletek lentebb

A fesztivál leghosszabb programja a mintegy öt órás Animált éj, melynek keretében a közönség három felvonásban nyer betekintést az elmúlt év animációs tendenciáiba.

A VISUAL FEAST

Black (Tomasz Popakul, PL/JP, 2016, 14'00)
Lucy (Evert de Beijer, NL, 2015, 09'45)
Peak Phosphorus (Michael Mehring, CH, 2016, 03'00)
Hierarchy (Muhammad Noor, Irsyad B Yazid, SG, 2016, 04'02)
L E N D I N (Piero Tonin, IT, 2016, 02'26)
Radiophone (Panos Koutivas, GR, 2016, 08'26)
Finito (Mauricio Bartok, Gabriel Dorazio, BR, 2016, 04'36)
Locker X (Brian May, DE, 2015, 06'17)
Lifeless (Fokke Mars, Bas Jansen, Max van der Ree, NL, 2016, 02'44)
Phosphoros (Manolya Kuelkoeylue, Jan Philipp Mekus, DE, 2014, 01'30)
Slow Wave (Andy Kennedy, USA, 2016, 3'33)
Citipati (Andreas Feix, DE, 2015, 07'00)
Slow Wave (Andy Kennedy, USA, 2016, 3'33)
Melting Pop (Alexandre DUBOSC, FR, 2015, 01'23)
Metromorphosis (Jef Dehouse, BE, 2015, 02'30)
Caritas Mechanica (Brian May, DE, 2016, 04'22)
909 - Depart (Tobias Alt, Sebastian Schmidt, Niklaus Hofer, DE, 2016, 03'31)
Fragmented Ideological Axioms (Patrick Schabus, AT, 2016, 00'11)
James - Dear John (Péter Vácz, HU, 2016, 04'15)
In the open field (Andrej Kolencik, SK, 2016, 04'53)
Cure (Peter Baynton, UK, 2016, 02'22)
Ginger Beer (Macchia Ornella, Medard Simon, BE, 2016, 02'39)
What Remains (Lars Nagler, DE, 2016, 04'25)
Sisters (David Chontos, USA, 2016, 03'58)
Fay (Sabine Volkert, DE, 2016, 02'50)

ANIMATED LOVE STORIES

Under The Apple Tree (Erik van Schaaik, NL, 2015, 18'30)
A Boat-Load of Trouble (Aslaug Willumsen Holmen, NO, 2015, 04'00)
Voodoo Rites (Malakias, FI, 2016, 07'20)
Porgandia (Risto Kütt, UK, 2016, 05'09)
Breaking Eggs (Cristiano Sousa, BR, 2013, 00'45
Andrej (Julia Veldman, NL, 2015, 03'03
Fatcula (Martinus Klemet, EE, 2016, 09'05)
Bingo! (Patrick Schoenmaker, NL, 2015, 02'40)
Xmess (Vojtěch Domlátil, CZ, 2016, 02'20)
The Client (Clement Thoby, Augustin Guichot, FR, 2016, 08'14)
Roger Ballen's Theatre of Apparition (Emma Calder, Ged Haney, UK, 2016, 05'00)
Mom, Dad, I Have To Tell You Something (Paul Muresan, RO, 2015, 05'22)
Gratitude (Stefan Scarlatescu, Andrei Scarlatescu, RO, 2016, 05'40)

ANIMATED HORROR

The Choice (Frederico Brígida, PT, 2016, 01'41)
Birdsandbees (Viktoria Katona, IE, 2016, 03'43)
Relationships (Ching-Yu Yang, TW, 2016, 03'04)
Master Blaster (Sawako Kabuki, FR, JP, 2016, 04'00)
Little Death (Antoine Bieber, FR, 2016, 03'57)
Teaser (Pierre Bassil, FR, 2016, 03'24)
Toe, Petal, Cosmos (Qieer Wang, CN, 2015, 03'05)
Cosmos (Daria Kopiec, PL, 2016, 02'29)
Ama (Emilie Almaida, Liang Huang, Mansoureh Kamari, Julie Robert, Juliette Peuportier, Tony Unser, FR, 2016, 03'24)
T-Rex in Love (Heidi Hörsturz, NL, 2015, 00'48)
Hard Lines (Hannah Rosa Oellinger, Stefan Wirnsperger, Manfred Rainer, AT, 2015, 02'00)
Nude and Crude (Mario Addis, IT, 2014, 03'43)
Doggy Love (Wong Ping, HK, 2015, 06'00)
I Only Know What I Know (Joke Van den Hof, BE, 2015, 04'02)
Post Industrial (Boris Pramatarov, BG, 2015, 03'20)
Throttled (Ji Hyeon Kim, KR, 2016, 12'32)
Clitoris (Lori Malépart-Traversy, CA, 2016, 03'16)
Pussy (Renata Gasiorowska, PL, 2016, 08'00)

Az Anilogue 2016 programja

Hírlevél feliratkozás

Az Uránia heti moziműsora

NT Live 2019-2020

Metropolitan Opera 2019-2020

Exhibition On Screen 2019-2020 

Bolsoj Balett 2019-2020

Ruben Brandt - A gyűjtő, iskolai vetítések

Uránia Aranykönyv

Hívjon minket +36 1 486-3400 Főoldal Az oldal tetejére

Pénztárnyitás és Emeleti kávézó: Az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.

© Uránia Nemzeti Filmszínház

1088 Budapest, Rákóczi út 21.

megközelítés
jegyinformáció
írjon nekünk!
közérdekű adatok
sajtó
adatvédelmi nyilatkozat