Anilogue 2016 - Életem Cukkiniként

November 27., vasárnap 13:00

Anilogue 2016 - Pizsamátor: a Rutkai Bori Banda

November 27., vasárnap 10:30

Anilogue 2016 - Animált éj

November 26., szombat 20:00

Anilogue 2016 - Anilogue Awards 2016

November 26., szombat 18:00

Anilogue 2016 - Window Horses - Rosie Ming lírai utazása Perzsiába

November 26., szombat 16:00

Anilogue 2016 - Kaliforniai bosszú

November 26., szombat 14:30

Anilogue 2016 - A levágott kezű leány

November 26., szombat 13:00

Anilogue 2016 - Kétbalkezesek: a mozifilm

November 26., szombat 11:00

Anilogue 2016 - Pszichonauták – Az elveszett gyerekek

November 25., péntek 21:00

Anilogue 2016 - Szöul, végállomás

November 25., péntek 19:15 és nov. 27., 17:30

Anilogue 2016 - Versenyprogram ‘C’ szekció

November 25., péntek 17:30

Anilogue 2016 - Április 25.

November 25., péntek 16:00

Anilogue 2016 - Louise a parton

November 24., csütörtök 21:00 és november 27., vasárnap 16:00

Anilogue 2016 - Cafard - Hazaút a pokolból

November 24., csütörtök 19:00 és November 27., vasárnap 14:15

Anilogue 2016 - Versenyprogram ‘B’ szekció

November 24., csütörtök 17:00

Anilogue 2016 - Páncélba zárt szellem: Az új fejezet

November 23., szerda 21:00 és november 27., vasárnap 19:30

Anilogue 2016 - A vörös teknős

November 23., szerda 19:00

Anilogue 2016 - Versenyprogram ‘A’ szekció

November 23., szerda 17:00

Svankmajer rövidfilmjei

(18)
November 23-án az Anilogue műsorán

JUAN PABLO ZARAMELLA RETROSPEKTÍV

November 22-én az Anilogue műsorán

Animált éj

November 21-én az Anilogue műsorán

Versenyprogram C

November 21-én és 22-én az Anilogue műsorán

Versenyprogram B

November 20-én és 21-én az Anilogue műsorán

Versenyprogram A

November 20-én és 21-én az Anilogue műsorán

Világpanoráma

November 20-án és 22-én az Anilogue műsorán

Priit és Olga Pärn közös művei

November 23-án az Anilogue műsorán

O!PLA across the borders

November 21-én az Anilogue műsorán

Cartoon D'Or jelölt rövidfilmek

November 22-én és 23-án az Anilogue műsorán

Best of Supinfocom

November 22-én az Anilogue műsorán

Best of Anilogue 2014

November 23-án az Anilogue műsorán

Anime haiku

November 20-án és 23-án az Anilogue műsorán

Az apostol

November 19-én és 22-én

A varjak napja

November 20-án és 22-én

Alice

November 20-án

Ottóka

November 21-én

A boldogság művészete

November 22-én és 23-án

A gyönyör összeesküvői

November 22-én

A tenger dala (Anilogue)

November 22-én és 23-án

Megcsalás

November 21-én és 23-án

Giovanni szigete

November 23-án az Anilogue műsorán

A túlon túl

November 21-én és 22-én

Lisa Limone és Maroc Orange: Egy gyors szerelmi történet

November 20-án és 23-án

Csocsó-sztori

November 20-án és 23-án

Animált beszélgetés Noam Chomskyval

November 19-én

A fiú és a világ

November 20-án és 23-án
»Máj. 25. – Szombat«

Hírlevél feliratkozás

Az Uránia heti moziműsora

Ruben Brandt - A gyűjtő, iskolai vetítések

Összhang - vetítéssorozat akadálymentesített magyar felirattal

 

Metropolitan Opera 2019-2020

Metropolitan Opera 2019 Nyár

Exhibition On Screen 2018-2019

Bolsoj Balett 2019-2020

 

NT Live 2018-2019

Uránia Aranykönyv

Hívjon minket +36 1 486-3400 Főoldal Az oldal tetejére

Pénztárnyitás: az első előadás előtt 30 perccel.
Pénztárzárás: az utolsó előadás kezdetét követően 15 perccel.
Emeleti kávézó: 10:30 – 21:00

© Uránia Nemzeti Filmszínház

1088 Budapest, Rákóczi út 21.

megközelítés
jegyinformáció
írjon nekünk!
közérdekű adatok
sajtó
adatvédelmi nyilatkozat